Piesek dla dziecka – interaktywna zabawka boogie

Wiele dzieci marzy o własnym psiaku, którym może się zajmować, wyprowadzać i po prostu się z nim bawić. Rodzice jednak nie zawsze się zgadzają na pupila. Obawiają sie, że maluch nie jest gotowy na taką odpowiedzialność. Dlatego dobrą alternatywą na początek może być boogie.

Boogie – pluszowy i interaktywny psiak dla Twojego dziecka

Boogie jest pluszową zabawką interaktywną. Wyglądem przypomina psa. Ma jasnobrązowe futerko, radosną minkę, podniesiony, futrzasty ogonek i uroczy języczek wciąż wystawiony jak prawdziwy pies. Zabawka jest urocza i prędko podbija serca dzieci. Zwłaszcza że można ją wciąż głaskać, przytulać, a nawet wyprowadzać na spacery.

Nauka odpowiedzialności i nie tylko z pieskiem boogie

Wiele zabawek interaktywnych ma za zadanie nie tylko stać się dobrą zabawą dla dzieci. Dodatkowo poprzez rozrywkę maluch może się uczyć i zdobywać nowe umiejętności. I właśnie boogie nie jest tutaj wyjątkiem. Została tutaj wprowadzona nowoczesna technologia, dzięki której pluszak może spacerować, biegać, a nawet wykonywać proste, psie sztuczki, jak siad czy leżeć. Ogólnie boogie jest żywym psiakiem, który uwielbia razem z dziećmi się bawić, robić koziołki i chodzić na spacery po parku czy lesie. Może zostać dobrym przyjacielem dziecka oraz nauczy je, jak dbać o takiego pupila. Pierwsza nauka odpowiedzialności razem z zabawką może być dobrym czasem nauki dla dziecka oraz przygotowaniem na wyzwanie, jakie czekają je potem dorosłym życiu.

Poza tym może to być przygotowanie na posiadanie prawdziwego psiaka. Jeśli dziecko będzie umiało zająć się zabawką, łatwiej przyjdzie mu przejęcie obowiązków, które wiążą się z prawdziwym zwierzakiem.